Obchodní ředitel / ředitelka / Obchodní náměstci (ředitelé)

FirmaF.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt e-mailem. Své CV prosím zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected]
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní uvedené požadavky.

Náplň práce:

-definice obchodní a marketingové politiky společnosti, její realizace a rozvoj, analýza trhu,
-podíl na vývoji nových produktů a forem prodeje,
-optimalizace obchodních procesů,
-vyhledávání nových obchodních příležitostí v souladu s firemní obchodní strategií,
-spolupráce, rozvoj a upevňování vztahů s vybranými zákazníky,
-podíl na vymáhání pohledávek a předcházení jejich vzniku,
-řešení reklamací,
-vedení obchodního týmu, kontrola a hodnocení obchodních manažerů,
-odpovědnost za organizaci konferencí, seminářů a workshopů,
-odpovědnost za odbornou přípravu obchodníků,
-odpovědnost za vedení databáze zákazníků a obchodních aktivit.

Požadujeme:

-vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického nebo bezpečnostního zaměření,
-minimálně 3letá praxe na obdobné pozici,
-podmínkou jsou znalosti z oblasti bezpečnosti (fyzická ochrana, ochrana informací)
-zkušenosti s vedením týmu nebo oddělení,
-znalost příslušných právních norem v oblasti veřejných zakázek,
-uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Powerpoint),
-řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič,
-výborné organizační, prezentační a komunikační dovednosti,
-aktivita, iniciativa, časová flexibilita,
-ochota a smysl ke spolupráci,
-cílevědomost a pečlivost,
-odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

-stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu;
-pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích;
-odpovídající platové podmínky;
-kariérní růst a další rozvoj ve společnosti;
-notebook a mobilní telefon;
-příjemný pracovní kolektiv;
-firemní benefity.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vítkovická 1994/22, Ostrava, 70200, Česko
mzda, plat (hrubý):od 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 01. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., IČ: 25884646
datum zveřejnění nabídky práce:08. 01. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kristýna Vlčková
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.fsc-ov.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 50 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Vítkovická 1994/22, Ostrava, 70200, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 01. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.